logo home o-firmie oferta promocje galeria kontakt tlo
tloMEZOTERAPIA IGŁOWA twarzy, ciała, skóry głowy - od 200 zł

Mezoterapia jest metodą naturalną , dającą długotrwałe rezultaty- koryguje zmarszczki, przywraca gładkość skóry, szybko poprawia kondycję i wygląd skóry. Stosuje się ją także w leczeniu i profilaktyce łysienia oraz aby pozbyć się cellulitu i miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej.
WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK KWASEM HIALURONOWYM - od 600zł

POWIEKSZANIE I MODELOWANIE KSZTAŁTU UST - od 600 złPROMOCJA URODZINOWA
W dniu Twoich urodzin udzielimy Ci 25% zniżki na wszystkie usługi z naszej oferty! Promocja obowiązuje w dniu urodzin a także jeden dzień przed i jeden dzień po urodzinach. Promocja ważna tylko za okazaniem dokumentu tożsamości. Proszę o wcześniejsze ustalanie terminu wizyty.

KARNETY
Jeżeli zdecydują się Państwo na serię 5 zabiegów pielęgnacyjnych twarzy lub ciała, 6 zabieg 50% gratis. Oferta obowiązuje, jeśli będą Państwo odwiedzać gabinet minimum raz w tygodniu.

BONY UPOMINKOWE - wyjątkowy prezent na każdą okazję!
Jeśli chcecie Państwo podarować prezent bliskiej osobie, to warto dać jej relaks, odprężenie, urodę i miłe chwile. Proponuję więc upominkowe zaproszenie do Gabinetu Kosmetycznego Od - Nova na wybrany przez Państwa zabieg, lub zaproszenie wartościowe, które pozostawia wybór osobie obdarowanej. To doskonały
prezent dla każdego.
Przy zakupie Bonu Upominkowego udzielany jest 10 % rabat (Regulamin bonów upominkowych).

* promocje nie łączą się, o szczegóły promocji zapytaj w gabinecie


pielegnacja twarzy pielegnacja ciala pielegnacja dloni i stop

Copyright © 2010 by Od-Nova Gabinet Kosmetyczny.   home » o firmie » oferta » promocje » galeria » kontakt » Polityka prywatności